Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Wręczyca Wielka - Oferty wynajmu działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka inwestycyjna ogrodzona

Wrzosowiak,Częstochowa(Wręczyca Wielka + 15 km)

800 zł15 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu działki usługowej zlokalizowanej w Częstochowie przy ul. Brzozowej 16. Cechy nieruchomości: powierzchnia ~ 15.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Karłowicza

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa(Wręczyca Wielka + 15 km)

4 250 zł1 700 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia fragment działki nr 25/2 w Częstochowie przy ul. Karłowicza o powierzchni 1700 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Jagiellońska

Stradom,Częstochowa(Wręczyca Wielka + 15 km)

18 980 zł8 700 m² 2,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomościami "atena" oferuje do dzierżawy nieruchomość położoną w Częstochowie w dzielnicy Stradom, w okolicy ul. Jagiellońskiej. Bardzo dobra ekspozycja , bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Daniłowskiego

Stare Miasto,Częstochowa(Wręczyca Wielka + 15 km)

8 312 zł4 156 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia nieutwardzony teren o powierzchni 4156,00 m2, położony w Częstochowie w obrębie ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry(Wręczyca Wielka + 46 km)

5 000 zł5 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam do zaoferowania wynajęcie placu o powierzchni około 2000 tysięcy m2 - koszt 1 zł / m2 w Tarnowskich Górach.Obiekt ten jak również plac można wykorzystać na parking,myjnię.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Warszawska

Stare Miasto,Częstochowa(Wręczyca Wielka + 15 km)

12 625 zł4 300 m² 2,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia działki o łącznej powierzchni 4300,00 m2 zlokalizowane w Częstochowie ul Warszawskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Gliwicka

Śródmieście,Tarnowskie Góry(Wręczyca Wielka + 46 km)

3 500 zł899 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Prezentuję atrakcyjną ofertę wynajmu działki położonej w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych lokalizacji w Tarnowskich Górach bezpośrednio przy ul. Gliwickiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kopernika

Myszków(Wręczyca Wielka + 42 km)

5 000 zł900 m² 5,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia teren zlokalizowany w Myszkowie przy ulicy Kopernika, położony na działce o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Bardowskiego

Ostatni Grosz,Częstochowa(Wręczyca Wielka + 15 km)

3 165 zł1 266 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia nieutwardzony teren o powierzchni 1266,00 m2, położony w Częstochowie w obrębie ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Łowiecka

Śródmieście,Tarnowskie Góry(Wręczyca Wielka + 46 km)

14 467 zł5 787 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia teren położony przy ul. Łowieckiej w Tarnowskich Górach na działce nr 179, km. 5 bobrowniki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mickiewicza

Wręczyca Wielka,śląskie

3 075 zł1 036 m² 2,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu działki w miejscowości Wręczyca Wielka przy ul. Mickiewicza. Cechy nieruchomości: powierzchnia: 1036 m2, wymiary:.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij