Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania do wynajęcia Wręczyca Wielka - Oferty wynajmu mieszkań

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa(Wręczyca Wielka + 15 km)

900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-2 (pokój z kuchnią) o powierzchni ok 30m , położone na 2 piętrze, w trzypiętrowym bloku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa(Wręczyca Wielka + 15 km)

1 300 zł61 m² 21,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajmu mieszkanie o powierzchni 61m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ przy ulicy Czecha. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Śródmieście,Częstochowa(Wręczyca Wielka + 15 km)

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w samym centrum Częstochowy przy ul. Nowowiejskiego. Mimo centralnej lokalizacji, nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa(Wręczyca Wielka + 15 km)

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości zaprasza do wynajmu mieszkania położonego w zielonej i spokojnej dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa(Wręczyca Wielka + 15 km)

1 400 zł33,30 m² 42,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości czestate prezentuje mieszkanie, które od progu przywita Cię świeżością i spokojem. Jeśli cenisz sobie wygodę życia w doskonale skomunikowanej dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa(Wręczyca Wielka + 15 km)

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ludzie od nieruchomości oferują do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy al. Niepodległości 41a, dzielnica Ostatni Grosz w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok. 45m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa(Wręczyca Wielka + 15 km)

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Niestandardowe, klimatyczne mieszkanie, zajmujace cały poziom, na pierwszym piętrze w domu wolnostojącym. Mieszkanie ekonomiczne w utrzymaniu, w czynszu 2000zł jest zawarta opłata za.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakopiańska

Parkitka,Częstochowa(Wręczyca Wielka + 15 km)

4 000 zł86 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości My Home prezentuje ofertę wynajmu energooszczędnego przestronnego apartamentu, położonego w dzielnicy Parkitka, przy ul. Zakopiańskiej - na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana Częstochowa

Północ,Częstochowa(Wręczyca Wielka + 15 km)

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28m2, z dużym balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym, położonym w dzielnicy Północ. Stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wierzbowa

Wrzosowiak,Częstochowa(Wręczyca Wielka + 15 km)

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do wynajęcia dwupokojowe atrakcyjne mieszkanie po remoncie w dzielnicy Wrzosowiak przy ulicy Wierzbowej. Drugie piętro w bloku czteropiętrowym. Okna od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Wręczyca Wielka,śląskie

2 500 zł150 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję komfortowy, nowoczesny apartament na wynajem o powierzchni 150 m , zlokalizowany w samym centrum Wręczycy Wielkiej. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń, wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wręczyca Wielka

Wręczyca Wielka,śląskie

2 000 zł150 m² 13,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, przestronny Apartament o powierzchni 150 m2, zlokalizowany w Centrum Wręczycy Wielkiej. Układ bardzo funkcjonalny: - dwie oddzielne sypialnie, - duży przestronny salon, - zamykana.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij